Fundacja WWF Polska

WWF jest jedną z największych organizacji zajmujących się ochroną środowiska na świecie. Od 2000r. Fundacja WWF Polska chroni: rysie, wilki, niedźwiedzie, foki i morświny. Pomaga ocalić cenne przyrodniczo miejsca, m.in. Puszczę Białowieską, Karpaty, czy Morze Bałtyckie. Wspiera zrównoważone rybołówstwo, przeciwdziała zmianom klimatycznym i zmienia prawo na bardziej przyjazne środowisku. WWF wciąż rozwija swoje działania, aby ocalić coraz większe zasoby przyrodnicze.
Niezwykłe smaki? Wyjątkowe zapachy? Piękne dźwięki? Spacer nad rzeką po zalanej światłem łące, wśród mocnego zapachu letnich kwiatów? Smak dzikich poziomek? Aromat świerkowej żywicy? A może śpiew słowika albo stukanie dzięcioła w pień drzewa? Wiele wspomnień wiąże się właśnie z przyrodą. To ona jako naturalne otoczenie człowieka, daje nam radość i ukojenie. To z nią wiąże się wiele pięknych chwil.

Nie zawsze jednak jest czas, żeby zrobić wszystko to, co zostało zaplanowane. Życie jest zbyt krótkie, a ogrom spraw na głowie nie pozwala zająć się wielkimi problemami współczesnego świata, takimi jak wycinanie prastarych puszcz, topniejące w zastraszającym tempie lodowce czy dramatycznie zmniejszająca się populacja tygrysów, których mogą już nie mieć szansy oglądać kolejne pokolenia.

Twoja ostatnia wola ma siłę zmieniać świat w przyszłości. Pozostaw po sobie cenny ślad. Ofiaruj przyrodzie cząstkę siebie i pomóż nam chronić środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń – pamiętaj o WWF w swoim testamencie.

OD 60 LAT MISJĄ MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZACJI WWF JEST DZIAŁANIE NA RZECZ PRZYSZŁOŚCI, W KTÓREJ CZŁOWIEK ŻYJE W HARMONII Z NATURĄ.

Jesteśmy przecież w pełni zależni od stanu naszego środowiska!

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę: www.pomagam.wwf.pl/twoj-testament

Fundacja WWF Polska
ul. Usypiskowa 11
02-386 Warszawa
Kontakt
Maciej Piekarz